Jak se připravuje Sparta, Slavie & její fanoušci…

Jak se připravuje Slavie & její fanoušci:

Pochod
Tribuna Sever organizuje pochod, sraz bude v 15:00 pod koněm na Václavském náměstí, odkud pochod vyrazí v 15:30. Další informace naleznete na webu http://tribunasever.cz/ .

Přístup na stadion
Do sektoru hostů je přístup z ulice U Sparty přes vstup č. 5, kde se všichni nejdříve podrobí bezpečnostní prohlídce a poté projdou přes turnikety. Držitelé vstupenky do sektoru H88/87 mají zajištěn vstup přes samostatný turniket na vchodu č. 5 – tedy vstupem do sektoru hostů.

Stadion se otevírá hodinu a půl před utkáním, tedy v 16:30. Přibližně v tuto dobu očekáváme příchod pochodu, který organizují fanoušci.

Plyšáci do Motola
Při vstupu na stadion bude možné vzít do sektoru i plyšáky, které následně bude možné vhodit na podporu dětí léčících se v nemocnici Motol. Po jejich vhození budou plyšáci místními zaměstnanci sesbíráni do pytlů, aby je mohli doručit k malým pacientům.

Jak se připravuje Sparta & její fanoušci:

Derby se bude v neděli hrát na novém trávníku! Ve třetím díle našeho pořadu GTA Letná se podívejte na světově unikátní stroj, který měl samotnou pokládku na starosti!

Zápas začíná dnes v 18:00 hodin.

Autor: TGM, Praha, ČR, 22.9.2019

Zdroj:

https://www.slavia.cz/

https://sparta.cz/cs/