Čtveřice podnapilých cizinců se rozhodla zkrátit si cestu do Divadelní ulice seskočením zdi u piazzetty Národního divadla…

 Evidentně se jim cesta zalíbila a skoky se rozhodli zopakovat. Pro dva z nich pak skončily nekontrolovaným pádem. Kromě vyraženého zubu a zřejmě otřesu mozku se nic horšího naštěstí vzhledem k okolo projíždějícím vozidlům nestalo.

Video zde:

Alkohol + amatérský parkour = práce pro strážníky

Alkoholem posilnění anglicky mluvící mladíci, zřejmě nabyli dojmu, že kousky populárních parkourových mistrů nebudou žádný problém, a tak se rozhodli slézt z piazzetty Národního divadla do Divadelní ulice v centru Prahy.

Že svět v reálu není youtube na monitoru a čtyřmetrová výška je nad jejich síly, pocítili dva z nich na vlastní kůži. Při pádu si třiadvacetiletý cizinec zlomil zub, druhý stejně starý akrobat zůstal ležet a neustále omdléval. Snahu jeho kolegů postavit ho zpět na nohy zaregistrovala hlídka pražských strážníků, která projížděla kolem. Po vyhodnocení situace přivolala na místo záchrannou službu. Jakékoliv poškození prostor nebylo hlídkou strážníků zjištěno. Přestupek v dopravě s mladíky vyřešili domluvou, jejich zranění jsou pro ně dostatečným trestem.

Autor: MMP, Praha, ČR, 4.10.2019

Zdroj:

https://www.mppraha.cz/media-mp-2/tiskove-zpravy/3650-alkohol-amatersky-parkour-prace-pro-strazniky-a-zachranare