Blokáda dopravy a protesty chce česká odbočka světového ekologického hnutí Extinction Rebellion dnes a v sobotu upozornit na klimatickou krizi.

Aktivisté dnes v 08.00 a 17.00 vždy sedm minut blokovat dopravu, stejně tak v sobotu při protestu na Václavském náměstí. Akce jsou součástí celosvětových demonstrací. Protesty také proběhnou před budovami ČT na Kavčích horách v 11 hodin a společnosti ČEZ ve 14 hodin.

Přenos zde:

Klima šílenství Praha, přímý přenos RaptorTV

Angličtí rowdies a akce Extinction Rebellion, Staroměstské nám.RaptortTV.živě, kamera Robert Žák

Zveřejnil(a) Raptor-TV.cz dne Pátek 11. října 2019

Ekoteroristé v akci v Praze, klima šílenstvíRaptorTV.cz živě, kamera Jan Dolensčást II.

Zveřejnil(a) Raptor-TV.cz dne Pátek 11. října 2019
protest před budovou ČEZ

Ekoteroristé v akci, klima šílenstvíRaptorTV.cz živě, kamera Jan Dolens

Zveřejnil(a) Raptor-TV.cz dne Pátek 11. října 2019
protest před budovou ČT
Blokáda : Stop Praho ! Žitná ulice 11.10.2019

Blokáda : Stop Praho ! Pořádá : Extinction Rebellion Česká republika11.10.2019 Blokáda Žitné ulice, Praha 1RaptorTV.cz živě, kamera Jan DolensOriginální text Extinction Rebellion Česká republika :Zaběhnutý chod věcí pálí Amazonský prales.Zaběhnutý chod věcí rozpouští arktický led.Zaběhnutý chod věcí nás nakonec zabije.Zaběhnutému chodu věcí se musí učinit přítrž. Nemáme na výběr. Buď vyhynutí, nebo rebelie.Ráno a večer na několika místech Prahy zastavíme provoz miniblokádami (jen na sedm minut), abychom šířili poselství, že je potřeba vyjet ze zajetých kolejí.Nechceme obyčejným lidem zbytečně narušovat životy, ale už více než třicet let nikdo neposlouchá, co říkají světoví vědci a klimatická hnutí. Musíme se svým poselstvím vyjít do ulic.Požární poplach sice není nic příjemného, ale pořád lepší než spát v hořícím domě.Volte rebelii. Volte život.Zdroj : Extinction Rebellion Česká republika

Zveřejnil(a) Raptor-TV.cz dne Pátek 11. října 2019
blokování ulice Žitná

Informace zde:

https://www.facebook.com/XRczech/

Autor: PrazskyNoviny.cz ve spolupráci s Raptor-TV.cz, Praha, ČR, 11.10.2019