Policisté pátrají po totožnosti ženy podezřelé z krádeže drobné kosmetiky…

Policisté z místního oddělení Letňany od začátku října pracují na objasnění případu krádeže. Ta se odehrála ve Veselské ulici, kde dosud neznámá žena vstoupila do prodejny drogerie a odcizila přes třicet pět pleťových krémů a masek na obličej. Zboží si vkládala do příručního košíku a z tohoto pak do kabelky. Následně z prodejny odešla bez zaplacení, čímž způsobila škodu přes deset tisíc korun.

Policisté zajistili několik záznamů z bezpečnostních kamer, na kterých je celé počínání ženy zachyceno. Podezřelé žena měla tmavé vlasy s odrostlým melírem, oblečena byla do tmavé bundy a kalhot. Okolo krku měla světlý šátek a přes rameno měla zavěšené dvě tmavé kabelky.

Pokud ženu na přiložených záznamech poznáváte nebo víte, kde by se mohla zdržovat, kontaktujte místní oddělení policie Letňany nebo linku 158.

Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež. Pokud policisté získají totožnost ženy a případ objasní, hrozí jí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na dvě léta.

Autor: Policie ČR, Praha, ČR, 22.10.2019

Zdroj:

https://www.policie.cz/clanek/sprava-hl-m-prahy-zpravodajstvi-kradez-kosmetiky.aspx