Dramatické chvíle si prožila žena, která si nedopatřením zabouchla dveře od auta, a to se následně uzamklo. V něm ale zůstalo její malé dítě…

Situaci jí pomohly vyřešit strážnice, které auto otevřely, aniž by spící miminko vzbudily.

Video zde:

Stresovou situaci si prožila čtyřiatřicetiletá žena, která se nemohla dostat ke svému dítěti. To zůstalo zamčené v autě. Mamince se nedopatřením zabouchly dveře, auto se uzamklo a uvnitř vozidla kromě malého miminka zůstaly i její osobní věci, včetně klíčů od vozidla a mobilního telefonu. Navíc si nemohla vzpomenout ani na telefonní číslo svého partnera. Požádala proto o pomoc dvě strážnice, které nedaleko místa konaly dozor u základní školy. Ty přes kolegy z místního oddělení policie sehnaly telefonní kontakt na ženina přítele, který ale bohužel náhradní klíče neměl. Čas neúprosně ubíhal. Rozrušená žena nakonec požádala strážnice o rozbití okénka. Jedna z nich pomocí záchranářského nože vysklila zadní okénko na straně řidiče. Jelikož se dveře pomocí kliky nepodařilo odemknout, protáhla se oknem dovnitř a z palubní desky podala klíče od vozidla.

Zdroj: MMP

Na šťastnou maminku v autě čekalo stále spící nezraněné miminko. Událost se odehrála v blízkosti ZŠ Horáčkova na sídlišti Pankrác v pondělí po poledni.

Autor: MMP, Praha, ČR, 12.11.2019

Zdroj:

https://www.mppraha.cz/media-mp-2/tiskove-zpravy/3707-straznice-vyprostovaly-miminko-ze-zamceneho-auta