Kriminalisté prosí veřejnost o pomoc při objasnění události, při které utrpěla holčička v kočárku poranění v obličeji…

Policisté stále hledají další poškozenou, která byla zraněna při incidentu na pražské Florenci.

Na základě šetření se policistům podařilo zjistit, že žena, kterou stejně jako malé dítě v kočárku zranil hozený těžký předmět, nasedla do autobusu č. 175 směr Žižkov. Žena posléze s největší pravděpodobností vystoupila na autobusové zastávce Olšanské náměstí v Praze 3.

Poznáváte-li ženu na fotografii, která utrpěla stejně jako malé dítě v kočárku viditelné poranění na hlavě, informace prosím předejte policistům na lince 158 nebo na telefonním čísle. Stejně tak stále pátráme po osobách, které se incidentu účastnily. 

Doplnění: Zraněné dítě bylo převezeno do nemocnice, kde si jeho poranění vyžádalo hospitalizaci a následnou několikatýdenní léčbu.

Psali jsme zde:

https://www.prazskynoviny.cz/bezpecnost/praha-utok-na-zenu-s-ditetem-v-kocarku/

Kriminalisté prosí ženu, která byla při této události zraněna, aby se přihlásila, jelikož je její svědectví velmi důležité při objasnění tohoto případu. Zároveň také prosíme svědky incidentu, nebo řidiče, kteří v daný okamžik projížděli okolo a mají ve vozidle kameru, aby se s námi spojili prostřednictvím linky 158 nebo přímo na mobilní telefon 731 195 197.

Autor: Policie ČR, Praha, ČR, 10.12.2019

Zdroj:

https://www.policie.cz/clanek/policiste-stale-hledaji-poskozenou-ktera-byla-zranena-pri-incidentu-na-prazske-florenci.aspx