Pražští kriminalisté pátrají po útočníkovi, který v sobotu v pražské Libni zaútočil nožem na muže v tramvaji…

V souvislosti se sobotním napadením v tramvaji v Českomoravské ulici v Praze 9 pátrají pražští kriminalisté třetího policejního obvodu po útočníkovi, který patnáct minut po jednadvacáté hodině zaútočil bez předchozího varování nožem na sedmačtyřicetiletého muže. Ten se útoku ubránil, nicméně byl zraněný a skončil v nemocnici. Útočník po incidentu z tramvaje utekl. V rámci vyšetřování případu kriminalisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycený podezřelý. Pokud muže na přiložených záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se na linku 158. Rozhodně se ho nesnažte zadržet, protože muže být ozbrojený a nebezpečný.

Zdroj: Policie ČR Praha

„Pokud muže na přiložených záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se na linku 158. Rozhodně se ho nesnažte zadržet, protože muže být ozbrojený a nebezpečný,“ informovala v tiskové zprávě mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Zdroj: Policie ČR Praha

Celý případ kriminalisté v současné chvíli prověřují pro podezření z trestných činů těžkého ublížení na zdraví a poškození cizí věci, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Autor: Policie ČR, ČTK, Praha, ČR, 11.2.2020

Zdroj:

https://www.policie.cz/clanek/sprava-hl-m-prahy-zpravodajstvi-patrame-po-utocnikovi.aspx