Pražský magistrát kvůli nutnosti odeslat pracovníky do karantény uzavřel již třetí pracoviště registru vozidel… 

Po pobočkách na Vyšehradě a ve Vysočanech se uzavřelo i pracoviště na Břevnově, věci zde nepůjde řešit ani po předchozím objednání. Nadále jsou v provozu pracoviště registru v Praze 10 na Bohdalci a v Praze 3 na Jarově. 

Psali jsme zde:

Magistrát zprovoznil rezervační systém, který umožňuje sjednání schůzky v registru v konkrétní den a hodinu, aniž by bylo nutné dodržovat vládou nařízené omezení úředních hodin. Tento způsob nicméně není v Břevnově možný, stejně jako na Vyšehradě. Na zbylých pracovištích se nyní lidé mohou objednat do konce listopadu, na Bohdalci a na Jarově je možné přijít i bez objednání.

Od pondělí 12. října je úřední doba upravená na většině odborů magistrátu, včetně CzechPOINTu, evidence vozidel taxi a hlavní podatelny. Ve zkráceném provozu od pondělí do čtvrtka je otevřena podatelna ve Škodově paláci. Výjimku dostala s ohledem na to, aby nedošlo k zásahu do práv občanů v rámci uzávěrek výběrových řízení, veřejných zakázek, podání žádostí o dotace, vyúčtování grantů a podobně.

Autor: Redakce, ČTK, Praha.eu, ČR, 26.10.2020

Zdroj:

https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/magistrat/tiskovy_servis/tiskove_zpravy/pracoviste_prazskeho_registru_vozidel_v.html