Magistrát hl. m. Prahy oznamuje, že od dnešní středy 4. listopadu 2020 je obnoven provoz registru vozidel odboru dopravněsprávních činností na pracovištích, která byla z důvodu karantény v úředních dnech uzavřena…

Psali jsme zde:

To znamená, že všechna pracoviště pražského registru vozidel budou odbavovat elektronicky objednané klienty, a v úředních hodinách v pondělí od 8:00 do 13:00 hodin a ve středu od 13:00 do 18:00 hodin také příchozí klienty bez předchozího objednání, a to až do vyčerpání kapacity.

S ohledem na mimořádnou epidemickou situaci a v souladu s přijatými opatřeními žádá Magistrát hl. m. Prahy klienty, aby zvážili nutnost své návštěvy úřadu a přicházeli ve zcela nejnutnějších záležitostech.

Aktuálně je kalendář rezervací na pracoviště registru vozidel do konce listopadu zaplněn, doporučujeme rezervační systém pravidelně sledovat, zda se neuvolní některý termín. Podle zkušeností se zhruba dvacet procent lidí na svůj termín vůbec nedostaví, rezervaci je přitom možné zrušit a uvolnit tak prostor pro další případné zájemce.

O případných dalších změnách bude Magistrát hl. m. Prahy informovat.

Autor: Redakce, Praha.eu, ČR, 4.11.2020

Zdroj:

https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/magistrat/tiskovy_servis/tiskove_zpravy/pracoviste_prazskeho_registru_vozidel.html