Nevím jestli jste to zaregistrovali, ale v Praze teď zuří BOJ O JAVOR na nábřeží kus od Karlova mostu…

Je to zcela bizarní bitva, kde se překvapivě kloním na stranu ekofanatiků, protože se zřejmě ukazuje, že pražská radnice si ZASE udělala poměrně brutální tunýlek do veřejných financí a přišlo se na to právě kvůli tomu stromu. Tedy bez veřejné soutěže, protože se zakázka rozdělila na tři menší. Něco podobného, jako když se „renovoval a kultivoval“ Střelecký ostrov za 80 milionů, přičemž při pátrání se ukázalo, že by za ty peníze šel udělat celý ze zlata a mramoru.

Psali jsme zde:

Praha je teď díky Coroně zcela v prdeli, dluhy budeme splácet desítky let, každý druhý podnik má prázdnou výlohu, protože zkrachoval a radnice MČ Praha 1 se rozhodla zničit existující parčík, vybagrovat ho, na měsíc zavřít nábřeží pro dopravu, postavit v záplavové oblasti tunel na náplavku a tam vybudovat jakési molo na procházení. Bratru za 100 mega.

Úplně zbytečná zhovadilost, naprosto k ničemu i v době kdybysme nevěděli co s penězma a ve Vltavě by teklo zlato.Na celou věc se ale přišlo díky tomu, že někdo chtěl pokácet vzrostlý hezký strom, což začalo vadit místním objímačům zeleně. Nezdálo se jim, že strom byl označen jako nemocný. Vzápětí se ukázalo, že strom nemocný není, jen že má ustopupit tunelu pod silnicí, který je součástí tunelu finačního.Jako s takovouhle se není co divit, že lidi v Praze nevolí ODS – Občanská demokratická strana a TOP 09 a dávají přednost nejrůznějším pofiderním aktivistickým spolkům.

Autor: Redakce, Daniel Vávra, Praha, ČR, 2.4.2021

Zdroj:

https://www.facebook.com/daniel.vavra/posts/10225240985440711