Reakce na výrok primátora Hřiba k dopravní infrastruktuře…

Na dopravní infrastruktuře je podle dnešního vyjádření primátora Prahy Zdeňka Hřiba dluh 30 miliard korun a mohou za to všichni ostatní, jen ne současné vedení Prahy.

„V prvé řadě by si vedení Prahy mělo uvědomit, že Praze vládne už tři roky. Po třech letech, tedy ani ne rok před končícím čtyřletým mandátem si na tiskové konferenci stěžovat, jak za poslední více než tři roky nešlo nic udělat, protože za to mohli jiní, je přinejmenším výsměch. Ale i potvrzení toho, čeho jsme všichni svědky od posledních voleb, že vedení Prahy je naprosto nekompetentní,“ uvedla Alexandra Udženija, předsedkyně kontrolního výboru ZHMP a místostarostka MČ Praha 2.

 Alexandra Udženija, předsedkyně kontrolního výboru ZHMP a místostarostka MČ Praha 2

Pražská ODS připomíná, že to je tatáž magistrátní koalice, která kupříkladu odmítá koordinovat termíny dopravních staveb a uzavírek, aby měly na řidiče a plynulost jízdy co nejmenší dopady. Řidiči musí při jízdě městem čelit i 70 dopravním omezením. V některých velmi vytížených lokalitách je doprava zablokovaná i několika uzavírkami najednou. Místo toho se koalice zhlédla v cyklopruzích, které budí kontroverzi nejen nedostatečným značením, ale i svým umístěním.

Video zde:

Autor: Redakce, ODS, Praha, ČR, 4.12.2021